Firma

Początki działalności firmy Halo Bus na rynku przewozów międzymiastowych sięgają roku 1997.


Lata doświadczenia sprawiły, iż standard naszych usług wciąż się podnosi a Ci, którzy obdarzyli już zaufaniem naszą firmę i nasz profesjonalizm, pozostają z nami od lat. Zaufanie i zadowolenie naszych klientów to doskonała rekomendacja. Zapraszamy do korzystania z naszych usług - gwarantujemy konkurencyjne ceny, komfort oraz zadowolenie.

Podróżując z nami zostaniecie Państwo profesjonalnie obsłużeni przez życzliwych i miłych kierowców, a w naszych placówkach przez wykwalifikowany, kompetentny personel biurowy, służący Państwu zawsze pomocą i radą

Dbając o swój wizerunek, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu bezpieczne i jak najlepsze warunki podróży, jednakże w przypadku zaistnienia jakiś niedociągnięć, prosimy o kierowanie uwag, celem ich jak najszybszej eliminacji.

Dzięki długiemu działaniu na rynku przewozów , nasze usługi cieszą się niesłabnącą popularnością wśród podróżnych, a poprzez ciągły rozwój firmy oraz wprowadzaniu promocji staramy się pozyskiwać ciągle nową rzeszę Klientów.

Jesteśmy bardzo elastyczni pod względem potrzeb naszych Klientów, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i ze zrozumieniem. Dołożymy wszelkich starań aby Państwo byli zadowoleni z naszych usług i z przyjemnością polecali nas swoim znajomym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w tym także z dostępnych PROMOCJI.!


Życzymy przyjemnej podróży.

Zespół Halo Bus